Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať.Ak súhlasíte,kliknite na zelený krížik. Ak nesúhlasíte kliknite na tento odkaz.Stránka bude zrušená.
X
kontaktný formulár
chcem zaslať dotaz
počítadlo prístupov
online: 26
dnes: 717
týždeň: 2581
celkom: 2982852

 

Ako meditovať

Proroctvá Edgara Cayceho

Video dokument

o najznámejšom jasnovidcovi. CZ tit

Obrazce - trojuholníkové aj lichobežníkové plošinky sú široké až 70 metrov. Špirály, sínusoidy aj cikcak mohli vzniknúť zložením vracajúceho sa pohybu s postupným. Priamočiarosť všetkých obrysov sa zachováva dokonca na prechádzajúcej krajine. Všetky obrázky sú vykonané v jednej neprerušenej línii, nikde uzavreté a nikde nepretínajú samy seba. Vchod aj východ z obrázku - obaja vyzerajú ako dve paralelné línie. Podľa odhadu vedcov sú tieto kresby stopami činnosti nám neznámeho Rozumu. Jeho odtlačky vznikli pri činnosti smerovanej energie neznámej podstaty na zemský povrch. Tento Rozum ovládol zdroj úzko zamerané energie.
A. Belokon sa domnieva, že obrazce, cikcak, sínusoidy aj špirály zobrazujú typické manévre UFO. Na zložitom reliéfu kontúr obrazcov nie je žiadne skreslenie, čo svedčí o tom, že sú vyfotografované z rovnakej pozície ako projekcia - a to z lietadla alebo lietajúceho predmetu. Asymetria obrazcov pripomína skreslenia, ktorá sa získavajú alebo sa stávajú pri fotografovaní pod určitým uhlom.

Na okraji tejto planiny je niekoľko paralelných línií veľmi zaujímavých svojím rozšírením. Vzdialenosť medzi líniami vytvára úmeru 4: 6: 7: 8. Na tretej línii je rozložené centrum, okolo neho na svahu hory je vytesaný obraz človeka - sovy. Okolo neho tri páry paralelných línií spájajúca ďalšie centrá zobrazujúci uzavretý šesťuholník.

Tretia centrum je možné stotožniť s našou planétou a systém koordinačných línií so Slnečným systémom. Iná centra sa potom stotožňujú s planétami Mars, Jupiter, Saturn, Neptún a centrum piatej línie - zničenej planéte Faeton.

Vladimír Babadin - letec, v časopise Anomálie č. 10/1993 aj vo svojej knihe "Tajomstvo peruánskej planiny Nazca" rozpráva verziu o tom, že obrazce z Nazca nie sú nič iné, než gigantická mapa Zeme - oznámenie pre kozmické koráby a lietadlá a súčasne oznámenie o predchádzajúcich civilizáciách planéty - Atlantídy a Lemurie. Pričom táto mapa je vypracovaná v skoršej vzdialenej projekcii podobné známej mape Píriho Reise. Je tvorená nie podľa rovnobežiek a poludníkov, ale podľa vzdialenosti hľadaných strategických bodov od bodu východzieho. Obrazce Nazca - to je gigantický kozmodróm a mapa - ukazovateľ významných centier Atlantídy a Lemurie.
Na planine Nazca v Peru je široká oblasť dlhá 1 kilometer. "Keď som zostavoval svoju mapu, táto oblasť bola v severozápadnej Afrike" - píše vedec Babadin.

A skutočne v Afrike, ako predĺženie línií obrazcov Nazca, vzniká široká čiara tiahnuca sa od rieky Niger cez Gibraltar na Pyrenejský polostrov. V súčasnej dobe táto línii prechádza teritóriom Portugalska, Španielska, Maroka, Alžírska a Mali. Babadin odhalil aj ďalšie línie Nazca v Afrike, ale aj v Austrálii. Tieto línie potvrdzujú, že kolónie Atlantov boli tiež v Afrike a Austrálii, Indii, Amerike a tiež na ostrovoch medzi týmito kontinenty.

Podľa mienky Petra Oreškin, autora knihy "Babylonský fenomén", je na sarkofágu faraóna Tutanchamóna v pyramíde v Gíze starobylý nápis: "Veky niesť pravdu žijúcim, že tie vraždiaci sa pýtaš, priehrady tomu stavajúc."

Jakou pravdu mali na mysli stavitelia pyramíd na tomto nápisu? Zdá sa, že ju rozlúštil veliký prorok Edgar Cayce. Tento človek bol veľkou senzáciou 20. storočia a sú o ňom napísané desiatky kníh a nesčíselné publikácií. On vedel nielen výborne predpovedať budúcnosť (všetky jeho proroctvá sa vyplnila s prekvapivou presnosťou), ale aj videl minulé životy ľudí. On tvrdil, že my všetci - my, súčasné ľudstvo, sme vyšli zo starej Atlantídy. Prvá skupina obyvateľov USA žila v Atlantíde, Egypte, Ríme a v rannom americkom období. Druhá skupina žila v Atlantíde, Egyptu, Ríme, Francúzsku a bola v americkej občianskej vojne.

Z dvoch a pol tisíc zápisov zasvätených "čítanie životov" bola tretina zasvätená Atlantíde. Všetky tieto zápisy sú zachytené v knihe jeho brata "Edgar Cayce o Atlantíde". Edgar Cayce tvrdil, že menovite v Egypte, v pyramídach je história Atlantídy. Kópie všetkých dokumentov Atlantídy o jej histórii aj civilizáciu boli prenesené do Egypta Atlantíďanov (Mágovia-Zreče) a uschované v Sále letopisov, v neveľkej pyramíde, ktorá leží medzi pravou labou Sfingy a riekou Níl. V archíve sú telá imigrantov z Atlantídy. Keď "Sála letopisov" v pyramíde Cheopsovej bude odhalený, bude nájdená výzdoba oltárov CHRÁMU DŇA, logaritmické tabuľky, pečate, chirurgické nástroje, lieky, tkaniny, hudobné nástroje, koruhvy, zlato a šperky Atlanťanov. Edgar Cayce predpovedal, že aj na Yucatane v Amerike sa odhalí chrám bohyne Ištar, kde sú uložené letopisy Atlanťanov. Na Yucatan sa Atlantíďania vo svojej dobe dostali loďami a lietadlami. Cayce potvrdil, že Cheopsova pyramída bola postavená niekedy medzi rokmi 10.490 - 10.390 pnl

Približne v tej istej dobe bola postavená aj Sfinga. Cayce upresňuje, že: "INFORMÁCIE musí byť nájdená u základne ľavej prednej laby Sfingy, ale nie v podzemných tuneloch pod Sfingou. Informácia je uložená v prekrásnom kameni základu tejto laby. V samotnej Cheopsovej pyramíde budú nájdené informácie týkajúce sa doby, kedy v starom Egypte prebehol veľký prerod po príchode vysoko rozvinuté civilizácie Atlanťanov. "Informácie v Cheopsovej pyramíde obsahuje všetku históriu ľudstva až do roku 1998.

 

Cayce o tom ďalej hovorí: "tá doba príde, až Krajina zmení svoju polohu, a na Zemi sa znovu objaví VEĽKÝ Mesiáša aby vyplnil proroctvo zachovaná v archíve." Cayce nazval Cheopsova pyramída Pyramidou POCHOPENIE. Podľa neho bola postavená s využitím levitácia a Vesmírnych zákonov, ktoré dovoľujú železu, aby sa vyparilo vo vzduchu. V tejto pyramíde sa nachádza sála zasvätenia a cieľ pyramídy je oveľa vyššia než ak len ako pohrebné miesto. Vnútri pyramídy sú matematické i astronomické prepočty a kalkulácie o ukončení zemského cyklu, o možnej zmene pólov ao príchode nového Mesiáša, ktorý vykoná zmeny na Zemi. Tiež tu majú byť zaznamenané údaje o tom, aké to budú zmeny. Tieto zmeny sú zašifrované.
Spisovateľ a himalájsky bádateľ E. Thomas vo svojej knihe "Shamballa - oáza svetla", píše: "V poslednej štvrti dvadsiateho storočia sa ľudstvo musí pripraviť na príchod arhat a Maitréju (Kristus)". Keď Sfinga v Gíze oznámi svoju výstrahu, my musíme byť pripravení na veľké udalosti.
Ako strážcovia kultúrneho dedičstva zmiznutých civilizácií odhalíme tajné spisy v Egypte a ukážeme existenciu vysoko rozvinuté vedy a technológie dávnych vekov. Na svojich televízoroch diváci uvidia prekvapujúce úspechy civilizácie, existujúce mnohé tisícročia pred nami. Záver z tohto nálezu bude jasný: "My môžeme priniesť rovnakú skazu, ako tie predošlé národy."

V roku 1934 v čase seansy Edgar Cayce hovoril k svojej pacientke, že žila pred 29 tisíckami rokmi na zemi Atlanťanov v čase, keď tam boli rozvinuté energetickej sily s ktorých pomocou sa v premiestňovaní posádky, keď sa čítali zápisy skrz steny, kedy sa fotografie robili na diaľku, kedy bola prekonaná gravitácie a vyrábal sa úžasný kryštál obrovských rozmerov a veľké moci. Mnohé z toho prinieslo skazu.

Cayce potvrdil, že sa Atlantída nachádzala medzi Mexickým zálivom z jednej strany a Stredozemným morom zo strany druhej. Dôkazy o existencii civilizácie Atlanťanov je možné nájsť v Pyrenejach, Maroku, v Britskom Hondurase, na Yucatane a na ostrovoch u Ameriky, špeciálne na Bimini.

Cayce delil históriu Atlantídy na 3 obdobia. Prvé obdobie počíta na 50 tisíc rokov pred naším letopočtom, druhé obdobie na 28 tisíc rokov pnl a tretia a posledná éra úplného potopenia medzi rokmi 10.500 - 10.000 rokov pnl Atlantíďania sa podobali červenej rase. V mnohých článkoch Cayce hovoril o dobe Atlanťanov, kedy prebiehal boj medzi dvoma skupinami. Jedna z nich "Deti zákona Jediného" to je svetlé sily a druhá "Synovia Belialu" - temné sily. Počas vojny medzi nimi bola časť kontinentu zničená. V Atlantíde boli mnohí, ktorí pochybovali o tom, či bolo nutné, aby prostí smrteľníci poznali aplikácii duchovných zákonov k hmotným princípom lebo v tom bola skrytá ohromná ničivá sila - hovoril Cayce. Atlantíďania zhotovili špeciálny prístroj pre aktiváciu síl slnečného žiarenia s cieľom vytvoriť energiu pre koráby a spracovanie elektrickej energie. Tieto sily boli obrátené k elementom Zeme a vyvolali prvú katastrofu.

V máji 1941 E. Cayce v jednom sedení povedal, že v Atlantíde do prvého zničenia pevniny boli využívané sily, ktoré sa teraz len odhaľujú. Môžu byť využívané pre spoje, prepravu i ničenie. 2. decembra 1942 bola prvýkrát uvoľnená atómová energia o ktorej Cayce hovoril niekoľkokrát už skôr.

V roku 1933 hovoril k jednému pacientovi: Tento subjekt na stretnutie predstaviteľov štátov Atlantídy diskutoval otázku, ako žiť s obrovskými zvieratami, ktorá žila na Zemi. Tiež boli vynaložené prostriedky pre ohraničenie priestoru, ktorý by bol neprístupný pre deviantov. Bola to emanácie vyžarovanie smrteľného super kozmického charakteru z rôznych bodov Zeme. Tieto lúče, ako povedal Cayce, budú objavené až počas 25 rokov. Na otázku, kedy prebehlo toto stretnutie, Cayce odpovedal, že to bolo niekedy v roku 50.722 pnl Ak pripočítame k roku 1933 ešte oných 25 roka z predpovede, tak zistíme, že v roku 1955 bol objavený antiprostor, v roku 1957 antineutrón.

V roku 1958 už hovoril o antihmote ao jej ničivej sile ak vstúpila do reakcie s hmotou. V roku 1958 bol objavený laser a maser. Rozprávanie Cayceho o 2. a 3. etape Atlantídy zodpovedajú odhalenie Kryštálu, ktorý veľmi pripomína kryštál k využitiu laserom. V jednej seanse Cayce hovoril: V Atlantíde ešte pred druhou katastrofou, v čase, keď už bola pevnina rozdelená, bol tento subjekt medzi tými, ktorí rozšifrovali poslanie získané cez kryštál a tiež oheň (svetlo), ktorý sa musel stať večným OHŇOM podstaty.

V roku 1933 Cayce oznámil niečo o technologickom rozvoji Atlantídy, opísal zložitú metódu stavby budovy, v ktorej sa nachádzal "Ohnivý kameň" alebo vyššie spomínaný kryštál. Omylom ho umiestnili príliš vysoko na niečo, z čoho potom vznikla druhá a ešte horšie katastrofa rozdeľujúce Atlantídu na jednotlivé ostrovy. Cayce o kryštálu ešte hovoril ďalej - za prvé opísal, ako vytvoriť taký kryštál, ktorý je v súčasnej dobe ukrytý na troch miestach na Zemi. A to v Atlantíde, ktorá je potopená alebo v Poseidonio, kde časť chrámov bude ešte odhalená pod nánosmi neďaleko Bimini pri pobreží Floridy. Po druhé v chráme kroniky v Egypte, kde subjekt spoločne s druhými sa zaoberal pečateným ťahom zápisov prinesených z krajiny ich pôvodu.


Zdroj: Will Landa, „Vesmírná tajemství pyramid a Atlantidy“

 http://www.matrix-2001