Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať.Ak súhlasíte,kliknite na zelený krížik. Ak nesúhlasíte kliknite na tento odkaz.Stránka bude zrušená.
X
kontaktný formulár
chcem zaslať dotaz
počítadlo prístupov
online: 24
dnes: 659
týždeň: 3439
celkom: 3013930

 

Ako meditovať

Čo je aktivácia DNA

 

Čo je aktivácia DNA ?

Každý vie, že DNA je matrica života a že sa nachádza v každej bunke nášho tela. Súčasná 3 dimenzionálna veda rozpoznáva iba 2 reťazce DNA, v skutočnosti však obsahuje 10, 22-46 ďalších, tzv éterických reťazcov podľa toho akú DNA matricu nesiete. „Human Angelic“ alebo ľudská Anjelská „rasa“ nesie matricu s 12-tymi reťazcami a pri narodení má aktívnych 3 - 3,5 reťazca, Indigo „rasa“ nesie 24-48 éterických reťazcov s aktiváciou 6 reťazcov pri narodení.

Tieto reťazce, ktoré sú k dispozícii každému človeku, boli po mnoho vekov dormantné. Každý reťazec nesie špeciálne atribúty, ktoré umožňujú človeku dosiahnuť úžasných vlastností. Vedci poukazujú na fakt, že v súčasnosti využívame len 3% našej 2 reťazovej DNA (a to ešte nevedia o tých ďalších 10, 22, 46). Tiež žijeme v spoločnosti, ktorá zažíva choroby, stres, vojny, neschopnosť cítiť bezpodmienečnú lásku, šťastie a vedomie, že sme súčasťou Boha/Zdroja/Jednoty.

Predstavte si aktiváciu 100% našej 2 reťazovej DNA plus aktiváciu ďalších 10 reťazcov. Z bytostí, ktoré používajú 10% mozgu, sa stanú bytosti s multidimenzionálnym vedomím a schopnosťami, o ktorých sa nám mnohým ani nesnívalo. Jedna z vlastností, ktorú so sebou aktivácia DNA nesie, je zastavenie procesu degenerácie a chátranie telesnej schránky. V histórii sa rodili deti (Ježiš, ktorý mal všetkých 12 reťazcov aktívnych) a rodia, ktoré majú viac reťazcov už aktivovaných, a ktorým sa hovorí Indigové deti.

Tieto duše sa sem inkarnujú preto, aby zvyšovali frekvenciu planéty a spustili proces aktivácie DNA pre zvyšok ľudstva. Títo ľudia a deti, sú nesmierne vnímavé bytosti a bohužiaľ neosvietený systém veľakrát značkuje tieto deti ako trpiace poruchami učenia a pozornosti (ADD).

Prečo je aktivácia DNA tak dôležitá?

Ľudia sú bezprostredne spätí s vývojom planéty Zem, ktorá je našou Matkou. A tak, ako dieťa v maternici matky, ktorá je jeho vonkajším telom, je nám telom naša Zem. Čokoľvek sa deje v tele matky má priamy vplyv na vývoj dieťaťa, na všetkých jeho úrovniach. Naše morfogenetické pole existuje ako súčasť morfogenetického poľa Zeme. Ak sa niečo zmení v energetickom meridiáne Zeme, zákonite sa to isté odohrá v poli našich systémov.

Energetická anatómia ľudskej bytosti je zhodná s energetickou anatómiou planéty Zem. Čakry, meridiány, DNA. Naša 13.čakra je umiestnená v strede Zeme. Predstavte si napríklad, aký impakt majú na našu Zem a na naše systémy projekty ako je CERN. Zámer tohto projektu je iný, ako nám médiá predávajú a má priamu súvislosť s vývojom ľudstva a aktiváciou DNA, ktorému sa snaží zabrániť. Ale to je téma na ďalší článok.

Pri aktivácii sa zmení počet chromozómov zo 46 na 144. Väčšina ľudí na Zemi nesie matrix, ktorý sa nazýva „Diamond Sun DNA“ a ktorý dovoľuje aktiváciu 12 reťazcov a vtelenie 12 dimenzionálneho vedomia, transmutáciu tela z uhlíkovej bázy na bázu kremíkovú a následne premenu v tekuté Svetlo. Takéto telo nepodlieha skaze a neumiera. V súčasnosti má väčšina ľudí úroveň aktivácie 3 až 3.5 reťazca, teda majú 3 dimenzionálne vedomie.

Z hľadiska evolučného procesu sa nachádzame v momente, ktorý je kritický a nesmierne dôležitý. Po 25.556 rokoch (Euiago cyklus) má ľudstvo znova možnosť aktivovať svoj potenciál DNA a dosiahnuť Vzostupu a oslobodenia sa tak z područia tých, ktorí tomuto chcú zabrániť a uväzniť ľudstvo v čase a 3 dimenzii a nastoliť Jednotný Svetový Poriadok. Teraz sa nachádzame v procese Hviezdnej Aktivácie, ktorá pre Zem a ľudstvo začala roku 2000 a trvá až do rokov 2017-2022.

Čo sa deje je, že pulzácia častíc, ktoré tvoria aurické pole Zeme sa zrýchľuje a pripravuje tak Zem na posun-Vzostup z dimenzie 3 do dimenzie 4 a vyššie. To isté sa deje s časticami v aurickom poli každého človeka. To znamená, že aby ľudia zvládli tento posun-transformáciu z 3D do 4D, musia mať aktivované minimálne 4,5 reťazce.

Prečo sa aktivácia DNA nedeje spontánne?

Je to preto, že v histórii Zeme bolo veľa katakliziem a mnoho genetických manipulácií zo strany Súperov (tí, ktorí sa rozhodli nerešpektovať Zákon Jednoty-Jedného Boha, a preto sme tam, kde sme) vytvorilo sa mnoho blokov a tzv. implantátov, či imprintov a pečatí v DNA ľudí a planetárneho telesa, ktoré tak blokujú spontánnu aktiváciu DNA. Ak má človek v aure nejaké privtelené duše, karmické imprinty, okupantov, nevyriešené a nespracované negatívne myslenie a emócie a má energetické bloky, pečate a miazmy v DNA nebude sa mu navyšovať frekvencia a naopak sa miesto aktivácie DNA začne urýchľovať proces degenerácie a starnutia.

Farmaceutický priemysel má aj svoje žatvy a vlastne je to zámer tých, ktorí tento priemysel ovládajú, túto aktiváciu zastaviť. Čo je dôležité je, aby dostatočné množstvo ľudí na planéte Zem dosiahlo aktivácie viac ako 4 reťazcov a aby 144.000 bytostí, ktoré tento zámer majú v programe svojej Duše, dosiahlo aktiváciu Zlatej DNA, aby spoločne mohli vytvoriť most pre Vzostup celého ľudstva a planéty. To je dôvod, prečo sú všetci Osvietení Majstri tu medzi nami a prečo sa rodí toľko Indigových detí. Aby sme mohli prejsť týmto cyklom všetci spoločne a nezostali uzamknutí v 3D a nezostávali tak otrokmi svojej obmedzenosti pre naplnenie zámeru Súperov.

Myslím si, že v tomto roku sa začne veľa hovoriť o aktivácii DNA a veľa ľudí na aktivácii svojej DNA začne aktívne pracovať. A tiež sa bude zo strany Súperov zvyšovať úmera tomuto zabrániť v podobe konštruovania rôznych ekonomických, environmentálnych, ekologických a globálnych stratégií, ktoré vytvárajú a podnecujú strach a núdzu, čiže tie najnižšie frekvencie.

Z evolučného hľadiska je toto možno naša posledná šanca na úspešný Vzostup a absolútne každý človek, ktorý je TU a TERAZ hrá veľmi dôležitú úlohu v tomto procese a má moc toto dianie ovplyvniť či už sa rozhodne pre rešpektovanie zákonov Jednoty, alebo sa rozhodne proti, čím ubližuje nielen sebe, ale aj ostatným.

Moja duša ma priviedla k DNA aktiváciu pred 2 rokmi a bola tak prípravou na aktiváciu Zlatej DNA, ktorá sa odohrala na jeseň 2009. Verím, že každá duša má svoj vlastný zámer a verím, že sa tentoraz ľudstvu podarí nasmerovať energiu ku kolektívnej transformácii a osvieteniu a Vzostupu.

prevzaté: Amélie

Zdroj: http://www.matrix-2001.cz/