Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať.Ak súhlasíte,kliknite na zelený krížik. Ak nesúhlasíte kliknite na tento odkaz.Stránka bude zrušená.
X
kontaktný formulár
chcem zaslať dotaz
počítadlo prístupov
online: 24
dnes: 697
týždeň: 2561
celkom: 2982832

 

Ako meditovať

Orgonová energia

 
 
 

 

Orgonová energia je životodarná energia,

ktorú poznáme aj pod názvom energia

Chi, Prána, Éter atď.

 

Objaviteľ energie

 
Orgonit a výrobky na jeho báze, majú schopnosť pracovať s univerzálnou energiou, ktorá je všade okolo nás a je potrebná pre život všetkých organizmov.
Prvý, kto túto energiu pomenoval, bol Dr. Wilhelm Reich, rakúsky psychiater a vedec v rokoch 1930 – 1940. Preukázal jej existenciu a dokázal ju merať. Zistil, že existuje takzvaný mŕtvy orgonit /DOR/ spôsobený elektromagnetickým žiarením a geopatogénnymi zónami a pozitívny životodarný orgonit /POR/, ktorý má schopnosť liečiť. Na základe svojich poznatkov skonštruoval tzv. orgonitové akumulátory /ORAC/, ktorými úspešne liečil pacientov z rôznych ochorení, aj z niektorých druhov rakoviny.
Zistilo sa, že keď je orgonit v prítomnosti zdroja DOR, nepretržite transformuje negatívne DOR v pozitívne POR. Elektromagnetické žiarenie pochádza zo všetkých elektrických zariadení, napr. z televízorov, počítačov, mikrovlniek, chladničiek, mobilných telefónov, elektrických rozvodov, vysokonapäťových vedení, antén a pod. Dôsledkom týchto žiarení, čiže DOR energie, je poškodený orgón. Človek to pociťuje tak, že môže byť apatický, má bolesti hlavy, trpí nespavosťou, nervozitou, a pri dlhšom pôsobení DOR, môžu vzniknúť aj degeneratívne a patologické ochorenia.

 


Ako orgonit funguje

 
Orgonit je vyrobený zo živice, alebo voskov, vhodných na túto výrobu. Skladá sa okrem spomínaných komponentov aj z kovových špôn, rôzneho zloženia a veľkosti, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou jeho fungovania. Taktiež je v ňom vložený prírodný krištáľ, alebo iné kamene, podľa priania zákazníka, /napr. kameň podľa znamenia a pod./. Tieto plnia funkciu zosilnenia čistiaceho účinku orgonitu a energií, ktoré ním prechádzajú.
Organická živica priťahuje orgonovú energiu a kovové piliny túto energiu odrážajú od seba, čím vzniká veľmi rýchly pohyb energie.
Zložky, obsiahnuté v orgonite spôsobujú, že sa deštruktívna /negatívna/ energia neutralizuje a mení sa na čistú, /pozitívnu/ v momente, keď tento orgonit opúšťa. Tento proces, je vlastne nepretržitým kolobehom energií a orgonit je schopný sám sa očisťovať.
 
 

 


Ako pôsobí ORGONIT a jeho využitie.

Priaznivo vplýva na životné prostredie a živé organizmy,neutralizuje negatívnu energiu elektromagnetického žiarenia z prostredia okolo nás, z televíznych prijímačov, počítačov, mikrovlniek, rádií, chladničiek, mobilných telefónov a všetkých elektrických rozvodov a zariadení, ktoré nás obklopujú, a transformuje ju na pozitívnu.
Očisťuje, ba až úplne neutralizuje geopatogénne zóny.
Spúšťa detoxikačný proces organizmu, čistí ho a zároveň nabíja živou orgonovou energiou,
pomáha proti nespavosti a spánok je viac osviežujúci.
Pomáha prebudiť vrodené psychické schopnosti.
Zlepšuje celkový psychický stav človeka, tým i jeho náladu a vyvoláva príjemne pocity.Priaznivo vplýva na rast rastlín, čistí vodu. Boli zaznamenané aj výrazné zlepšenia zdravotného stavu, pri rôznych ochoreniach.

 

 
Čo všetko dokáže orgonit ovplyvniť?
  1. neutralizuje pôsobenie škodlivého elektromagnetického žiarenia zo spotrebčov v domácnosti
  2. očisťuje vodu, studne, podzemnú vodu, rieky
  3. prečisťuje atmosféru, nabíja ju pozitívnou energiou
  4. ochraňuje uskladnené potraviny
  5. podporuje ľudský organizmus a napomáha rýchlejšej regenerácii
  6. priaznivo pôsobí na rastliny, ich rýchlosť a kvalitu rastu
  7. podporuje meditácie, rozjímanie a iné terapie, dokonca i rehablitácie
  8. ruší geopatogénne zóny, priaznivo ovplyvňuje medziľudské vzťahy

Krátká historie orgonového výzkumu

Zbyněk Frauenterka

 

V letech 1930 až 1940 byl Wilhelm Reich schopen měřit a prokázat existenci éterické energie (životní energie, chi, prána atd.) a k měření používal upravený Geiger-Müllerův počítač. Reich zjistil, že střídavým naskládáním skelné vaty (organické hmoty) a drátěnky (neorganické hmoty) přitahuje a sbírá éterickou energii k životu positivní formě OR nebo také POR a negativní formě DOR. On stavěl velké boxy, které nazval'''orgonové akumulátory'' a s použitím tohoto jednoduchého principu, byl schopen léčit různorodá onemocnění včetně rakoviny, pouhým pobytem v této krabici po určité časové období. V roce 1986, vědci na Universitě v Marburgu, v Německu, publikovali výsledky nezávislé studie, které ukázala, že 30ti-minutové ošetření v orgonovém akumulátoru způsobí, pozitivní psychiatrické-fyziologické efekty. Výsledky tohoto výzkumu jsou jasným důkazem, fyzikálních vlastnosti orgonového akumulátoru a jeho psychofyziologického účinku na lidský organismus. Energie zkoumaná Reichem a jeho spolupracovníky, skutečně existuje. Po Reichovi, se tímto výzkumem vážně zabývalo několik nezaujatých ruských vědců, jako například Dr. Nikolai Kozyrev (1908 - 1983) a vědecky dokázali že tyto neviditelné energie existují všude kolem nás a Reichova práce vedla k nešťastnému vývoji praktických zkoušek sovětských obranných aplikací, na principu použití torzních polí. Kozyrevova práce skutečně potvrdila Reichův výzkum na základě praktických pozorování orgonitu, a tato informace se dostala ve známost po pádu Sovětského svazu v roce 1991....celý článok nájdete TU

 


Pozitívna sila a vibrácie Orgonitov

Rôznymi meraniami sme zistili, že nieje Orgonit ako Orgonit. Rozdiel medzi tými čo sa predávajú na trhu a tými čo sme zhotovili precíznou prácou a s ozajstnou láskou, je v mnohých prípadoch až priepastný. Niektoré Orgonity nefungujú vôbec a niektoré iba veľmi slabo. Tým sa nechcem dotknúť žiadneho výrobcu, je to fakt, podložený odskúšanými meraniami a tým nadobudnutým presvedčením. Podaktorí vyrábajú Orgonity, ktoré plnia úlohu nanajvýš estetického bytového doplnku, no v skutočnosti je ich funkčnosť takmer nulová. Správna výroba Orgonitov je zložitý alchýmický proces, ktorý potrebuje určité znalosti, či už zo strany fyziky, chémie, ale v neposlednom rade i duchovna.

Nemenej dôležité je aj pozitívne vedomie a duchovné naladenie ich tvorcu, čiže energie ktorú do nich vkladá, prostredníctvom pôsobenia aury a energie jemnohmotného tela, mysli. Dotyk rúk, cit a posolstvo, v nich zostane vtlačené ako DNA. Toto sa oklamať jednoducho nedá. Je to spojená veda s duchovnom, ktoré sa v poslednej dobe akosi viac začínajú chápať, spájať, rozumieť nepoznanemu,...

Človek, ktorý tvorí Orgonity s láskou a s prianím aby pomáhali, ich už vopred programuje a nabíja vlastnou pozitívnou energiou. Tak vznikajú a rodia sa skutočne unikáty, doslova „zázračné prístroje“, s úžasnými vibračnými a pre živé tvory opravnými vlastnosťami.

Naopak, keď ich výrobca chrlí ako Vietnamci košele a vyrába ich len pre vidinu zisku, vyrába vlastne bytové doplnky, ktoré nemôžu slúžiť ani pomáhať. Preto napokon zapadnú prachom zabudnutia v kontajnery, čo sa pri tak úžasnom vynáleze nesmie stať. Výroba Orgonitu, je okrem alchýmického procesu aj spirituálna a duchovná záležitosť. Za týmto mojim tvrdením si pevne stojím!

Vibračná hodnota je tak dôležitá, ako sú dôležite aj vibrácie života. Všetko vibruje, preto vidíme, cítime, počujeme, dýchame, jednoducho sme. Bez vibrácií by nebolo ničoho. Aj kameň, voda, kov, či samotný vesmír, majú svoju vibráciu. A práve preto  môže Orgonit pomáhať, očisťovať a chrániť pred negatívnym pôsobením síl, ktoré si moderný človek nahromadil okolo seba, v podobe frekvencií, vibrácií, magnetizmu, mikrovĺn, satelitov, vysokofrekvenčných antén, chemtrailsu, počítačov, monitorov, Wifi, mobilov, TV, ... atď., atď.

Tieto tzv. DOR energie, rozbíjajúce o.i. naše DNA, sú všade vôkol nás a nieje možné sa im vyhnúť, ani ich obísť. Možné však je tieto negatívne sily eliminovať, alebo úplne potlačiť a premeniť ich na pozitívne, resp., menej škodlivé na živý organizmus.

A práve v tomto je Orgonit, tento geniálny vynález Dr. Wilhelma Reicha, nenahraditeľný. Nepoznám nič iné, čo by ho dokázalo nahradiť. Ak by sa tak náhodou predsa len stalo, aj tak by tieto zariadenia fungovali na tom istom princípe. Prirovnal by som ich k filtru, ktorý dokáže čistiť ľudskú necitlivosť k sebe samým, v ktorej sa s pýchou brodíme. Vďaka tejto energii a jej vysokým vibráciám, je nám umožnený duchovný posun, ktorý sa dokáže napojiť na vyššiu úroveň, ktorú mnoho ľudí začalo hľadať..

Je teda len a len na nás, či sa rozhodneme pomôcť sebe, svojim deťom, prírode, svetu a univerzu.

Výrobky ktoré Vám tu predstavujem, sú výnimočné vyrobené s láskou a nezištnou túžbou pomôcť každému z Vás. Budem veľmi rád, keď napíšete Vaše pripomienky, pocity a podelíte sa o fakty, ktoré oslovia a povzbudia aj ostatných pridať sa k nám. Nádej a viera, je to posledné, čo človek v tejto zvláštnej dobe ešte má...a to si nedajme vziať!

Sambaly