Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať.Ak súhlasíte,kliknite na zelený krížik. Ak nesúhlasíte kliknite na tento odkaz.Stránka bude zrušená.
X
kontaktný formulár
chcem zaslať dotaz
počítadlo prístupov
online: 24
dnes: 649
týždeň: 3429
celkom: 3013920

 

Ako meditovať

Ako čistiť výrobky

 
  
Ak ste si zakúpili výrobok, prečítajte si ako ho očistiť.

 
 
Niekoľko informácií, ako čistiť drahé kamene na energetickej úrovni a Orgonity ktoré obsahujú drahý kameň.
 
Vodou, slnkom a zemou.
Najznámejšou a najjednoduchšou metódou čistenia drahých kameňov je očista vodou a slnkom, ktoré sú potrebné, ak kameň získame z "druhej ruky". (Pokiaľ sme kameň našli voľne v prírode, nie je táto prvá očista potrebná.)
Získaný kameň čistíme prvý krát i niekoľko dní, pričom vodu, do ktorej ho položíme, pravidelne meníme. Týka sa len kameňov, nie Orgonitov! Tie len vložíme pod tečúcu vodu, na dobu 2-5 minút, dva až tri krát denne. Ideálna je voda pramenitá, morská alebo minerálna. Po tejto vstupnej očiste kameň ešte opláchneme pod prúdom vlažnej vody a držíme ho v dlani. Takto s ním nadviažeme prvý kontakt a súznenie. Na slnku alebo na dennom svetle ho potom ešte nabijeme vesmírnou energiou.
Ešte dôkladnejším spôsobom prvej očisty je zakopať kameň do zeme a vystaviť ho tak na niekoľko dní očistnej sile Zeme.

Po každom použití či každodennom nosení kameňa alebo šperku odporúčame tento asi dve minúty podržať pod prúdom vlažnej vody, potom ho osušiť utierkou z prírodného materiálu. Nenechávať vo vode! Voda kameň nečistí len zvonka, ale jej vibrácie odnášajú aj naakumulované /nežiadúce, pripadne pre nás nevhodné/ energie.
Podľa povahy kameňa a jeho znečistenia, ho potom ešte nabíjame na slnku, alebo dennom svetle (ale pozor, svetlom môžu niektoré modré kamene ako napr. chalcedón, akvamarín, tyrkys ale i ametyst, na slnku vyblednúť) preto ich nevystavujte priamemu slnku viac ako hodinu.

Dôkladnejšiu energetickú očistu kameňa po dlhšom používaní môžeme urobiť tak, že kameň necháme niekoľko hodín pod tečúcou vodou. Nie však Orgonity. Najvhodnejšia je k tomu čistá voda z potoka.

Ďalším spôsobom očisty polodrahokamov je soľný kúpeľ. Kamene /pozor-len samotné kamene,nie Orgonity/uložíme cez noc do suchej morskej soli tak, aby v nej boli úplne ponorené. Túto soľ následne vyhodíme, nepoužívame ju už ďalej. Kamene môžeme čistiť tiež roztokom z morskej soli vo vode. K tomuto účelu rozpustíme 2-3 polievkové lyžice čistej morskej soli v litri vody a kamene do nej na noc vložíme.
Po každej očiste sa dajú kamene ešte energeticky nabiť, a to tak, že ich na niekoľko hodín necháme na slniečku.
Vybitie v chladničke
Táto metóda nie je veľmi rozšírená, no je jednoduchá a účinná. Kameň alebo náhrdelník vložíme do sáčku (prípadne fólie, či utierky) a na dve hodiny vložíme do chladničky. Tento spôsob môže byť však nebezpečný, pretože môže dôjsť k popraskaniu kameňa, ak je v ňom vysoký podiel vody. Preto ich nevkladajte do mrazáku!
 
Návod/Upozornenie: Orgonit a výrobky zo živice, nenechávajte namočené vo vode. Po opláchnutí ich ihneď utrite do sucha! Sú tvrdé, ale krehké. Pri zaobchádzaní s nimi na toto myslite. Nie je vhodné umiestňovať ich v dosahu detí a už vonkoncom nie, nechať ich sa s nimi hrať. Keď budú doručené do vašich príbytkov,/hlavne ak sú čerstvo vyrobené/ je dobré ich nechať napr. na balkóne, záhrade a pod., aby sa z nich odparil charakteristický živicový zápach. Ten môže byt cítiť aj niekoľko dní. Až potom ich opláchnite a očistite podľa hore uvedených pokynov. Pred uložením na svoje miesto, ich doporučujem pretrieť konzervačným olejom, ale postačuje aj bežný krém.
Orgonity by sa mali vymeniť za nové, po cca dvoch rokoch používania. Záleží však na prostredí.
Viac informácií a článkov, nájdete na našich stránkach. 

Kto neverí že Orgonit funguje, musí vyvrátiť prácu vedcov !!!
 
 
Čo je to Orgonový harmonizér a ako funguje...
Jeho názov je odvodený od energie zvanej Orgon. Je to výrobok zložený z organickej živice, ktorá Orgonovú energiu priťahuje, a kovových špôn rôznych druhov kovov, ktoré túto energiu naopak odpudzujú. Tým vzniká veľmi rýchly pohyb energie, čo podľa výskumov Dr. Wilhelma Reicha /ako aj iných vedcov z tejto oblasti/ spôsobuje, že Orgonový harmonizér opúšťa čistá POR energia. Za použitia kryštálu, alebo iných minerálov, napr. Šungitu, Ametystu, Ruženínu,... a pod., sa očistný účinok Orgonitu znásobuje. Tento proces je unikátny tým, že je prakticky stály, nepretržitý a neustále schopný produkovať len čistú energiu a dokonca sa sám aj očisťovať.
 
Schopnosti Orgonového harmonizéra
-má priaznivý vplyv na životné prostredie, neutralizuje negatívny elektromagnetický smog, napr. z televízorov, mikrovlniek, rádií, monitorov, počítačov,mobilov, elektrických rozvodov, vysokonapäťových vedení, antén, satelitov, vysokofrekvenčných zariadení GSM sietí... atď-atď...
- detoxikuje organizmus, čistí ho a zároveň nabíja živou orgonovou energiou
- pomáha proti nespavosti, spánok je viac osviežujúci
- pomáha prebudiť vrodené psychické schopnosti a vlastnosti
- navodzuje dobrú náladu, správanie...
- preukázateľne čistí vodu
- harmonizuje geopatogénne zóny, neutralizuje ich a transformuje
- priaznivo pôsobí na rast rastlín, znižuje ich nároky na vodu, chráni proti plesniam, chorobám a pod.
A veľa iných dôležitých využití, v tomto chemtrailsom, či elektromagnetickým smogom znečistenom svete...
 

Čo je to Orgonový harmonizér a ako funguje...

Jeho názov je odvodený od energie zvanej Orgon. Je to výrobok zložený z organickej živice, ktorá Orgonovú energiu priťahuje, a kovových špôn rôznych druhov kovov, ktoré túto energiu naopak odpudzujú. Tým vzniká veľmi rýchly, až chaotický pohyb energie, čo podľa výskumov Dr. Wilhelma Reicha /ako aj iných vedcov z tejto oblasti/ spôsobuje, že Orgonový harmonizér opúšťa čistá POR energia. Za použitia kryštálu, alebo iných minerálov, napr. Šungitu, Ametystu, Ruženínu,... a pod., sa očistný účinok Orgonitu znásobuje. Tento proces je unikátny tým, že je prakticky stály, nepretržitý a neustále schopný produkovať len čistú energiu a dokonca sa sám aj očisťovať. Viac sa dočítate na stránkach výrobcu a predajcu : www.sambaly.org, kde nájdete aj obsiahlejšie odborné výklady a viac teórie o objavení a činnosti tohto produktu.

Ak máte záujem o svoj osobný orgonit, prívesok a pod., naprogramovaný len pre Vás, prosím, volajte na doleuvedené tel. číslo, resp. zašlite Vašu požiadavku e-mailom /s opisom svojho problému-zdravie,urieknutie,neprajnosť, zlé sny, neznáme /negatívne/ energie,.../ s uvedením mena a dátumu narodenia.

 


Používanie aktivátoru vody - Šungit.

Informácie a návod.

 

Šungit, je polyminerálna uhlíková hornina.Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia, ale vďaka novým objavom vedcov a lekárov, sa stal šungit všeobecne známy len nedávno. Ako prvé sa začali skúmať hojivé účinky šungitu a momentálne sa v podobe mastí alebo vody využíva aj ruskom zdravotníctve. Lekári zároveň zisťujú blahodarný vplyv na uzdravovanie predovšetkým malých pacientov.

 

Šungitová voda je odporúčaná pri liečbe: anémie,alergiách,astmy,dyspepsie,diabetes,gastritis,kardiovaskulárnych ochorení, ochorení pečene, pankreasu, nachladenia, ochorení ľadvín, oslabenej imunite, syndrómu chronickej únavy, zápalov žlčníka, ochorení žlčníka, problémy s vlasmi, obklady a kloktadlá, šungitové kúpele.

 

Príprava vody: na 3l- stačí- pyramídka 40 x 40 mm, resp. 50 x 50 mm, alebo 300 g drte, v nezakrytej nádobe necháme stáť 12- 15 hod. Na 1l vody, stačí asi 100 g drte.

 

Vankúšik zo šungitovej drte: prikladáme priamo na problémové miesta- zadná časť hlavy, krku- odstránenie bolesti očí a zápalu ďasien, zmiernenie bolestí chrbtice, môže sa nahriať alebo naopak schladiť a prikladať. Do vane pri púšťaní vody dáme vankúšik, ktorý si môžeme urobiť z ľanu a kúpeme sa cca 15 min. Takýto kúpeľ napomáha pokojnému spánku, odstraňuje stres a únavu. Bol potvrdený zvýšený obsah záporných iontov vo vzduchu. Šungitová pyramídka je vhodná na neutralizáciu elektrosmogu, ktorý vytvárajú počítače, televízory a mobily. Pri výrobe Orgonitov ho často používam práve kvôli uvedeným schopnostiam, a vkladám ho do nich spoločne s prírodným krištáľom.

 


 

 

Používanie Orgonitov - Upozornenie!

Výrobky zo živice, nie sú určené pre deti. Nájdite im svoje trvalé miesto a nechajte ich pôsobiť - pracovať. Nevystavujte ich vysokým teplotám, /napr. v aute za sklom a pod./ pretože sa môže ich pôsobením porušiť, deformovať, prasknúť, prípadne spôsobiť rôzne škody polepením. Pri mechanickom porušení, pri páde atď., z neho môžu vyčnievať a uvoľniť sa špony, ktoré sú ostré a môžu spôsobiť rezné poranenia. Toto varovanie treba mať na zreteli, hlavne ak máte malé deti.

Prajem Vám, aby ste s týmito unikátnymi výrobkomi zažívali neopakovateľné chvíle duševnej a fyzickej pohody a zlepšili si tak kvalitu a radosť zo života.

smiley